04.03.2016
У Парламенті зареєстровано законопроект щодо фінансування закладів соціально-культурної сфери в селах, селищах, містах районного значення
Версія для друкуВерсія для друку

розроблений Асоціацією міст України в рамках проекту ПУЛЬС

3 березня Парламент зареєстрував Проект Закону про внесення змін до пункту 20 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України щодо фінансування закладів соціально-культурної сфери в селах, селищах, містах районного значення (№4177).

Законопроект розроблено експертами Асоціації міст України в рамках проекту ПУЛЬС. Суб'єктом законодавчої ініціативи виступив народний депутат України, член міжфракційного об’єднання «За розвиток місцевого самоврядування» М.Федорук.

Мета розробленого документу - забезпечення належного фінансування в 2016 році видатків на фінансування загальноосвітніх навчальних закладів, сільських, селищних та міських палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля, інших клубних закладів та бібліотек за рахунок коштів районного бюджету.

Законопроект передбачає внесення змін до пункту 20 Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, які пропонують встановити, що:

у 2016 році обсяг міжбюджетних трансфертів на здійснення видатків на утримання загальноосвітніх навчальних закладів, сільських, селищних та міських палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля, інших клубних закладів та бібліотек не може бути меншим загального обсягу касових видатків за відповідними напрямами на утримання зазначених установ у 2015 році.

Законопроект №4177 було розроблено АМУ у відповідь на звернення Баранівського міського голови А.Душка щодо сприяння внесенню правок до п. 20 Прикінцевих положень Бюджетного кодексу України.

Наразі, 4 березня, законопроект №4177 направлено на розгляд парламентського Комітету з питань бюджету.

Всі новини