24.05.2016
У Покровську (Красноармійськ) яскраво відзначили День Європи
Версія для друкуВерсія для друку

19 травня у Покровську (Красноармійськ) пройшли урочисті заходи, приурочені до Дня Європи та Дня вишиванки. У святкуванні взяли участь представники Донецького регіонального відділення АМУ.

Цьогорічна програма свята була вкрай насиченою. Зокрема, у місті розпочав роботу форум «Шляхи євроінтеграції Донеччини». Участь в обговореннях брали представники міст Курахове, Мирноград, Авдіївка, Родінське та ін. Також  міські голови і секретарі рад провели спільну нараду з Координатором проектів ОБСЄ в Україні: послом Вайдотасом Верба, менеджером з комунікацій Представництва ЄС в Україні Марті Лутсаром та Генеральним консулом Німеччини Вольфгангом Мьоссінгером.

Крім того, цього дня жителі міста змогли відвідати Ярмаку проектів ЄС. В кінці вечора у Покровську, використавши повітряних зміїв, у небо запустили найбільший прапор ЄС розміром 850 квадратних метрів. Цей факт був зареєстрований представниками Книги рекордів України.

Нагадуємо, що починаючи з 2003-го року, щорічно в кожну третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Цей день пропагує європейські цінностей, а також нагадує про спільну історію всіх націй європейського континенту. У 2016-му році вшанування країн Європейського Союзу випадає на 21 травня, але у Покровську це свято відзначили напередодні – 19 травня.

Всі новини