15.09.2016
Урочиста подія з нагоди запуску програми «U-LEAD з Європою» проходить у Вінниці за участі Прем’єр-міністра В.Гройсмана та Комісара ЄС Й.Хана
Версія для друкуВерсія для друку
на виставці міжнародних проектів з децентралізації АМУ презентувала Проект ПУЛЬС

Сьогодні, 15 вересня, у Вінниці офіційно запускається Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Подія проходить за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і Комісара ЄС з питань розширення і політики добросусідства Йоханеса Хана. Українські урядовці та представники Євросоюзу презентують Програму, якаспільно фінансується Європейським Союзом та країнами-членами, а саме Данією, Німеччиною, Польщею та Швецією, з метою підтримки українського уряду у впровадженні важливої реформи децентралізації в Україні.

За підтримки програми U-LEAD, бюджет якої складає 102 млн. євро, в Україні буде створено прозору і підзвітну багаторівневу систему управління, яка реагуватиме на потреби громадян. Метою програми є посилення спроможності ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою реалізації регіональної політики та реформи децентралізації, а також вдосконалення адміністративних послуг на місцевому рівні для громадян України.

До початку засідання, що проходить у міській філармонії, відбулася виставка міжнародних проектів і програм, які працюють у сфері підтримки децентралізації в Україні.

Асоціація міст України презентувала Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Асоціацію на заході представляє перший заступник виконавчого директора О.Слобожан.

 

 

Всі новини