23.11.2012
Уряд підпише Угоду про фінансування програми "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні"
Версія для друкуВерсія для друку

Уряд уповноважив Міністра економічного розвитку і торгівлі   підписати Угоду про фінансування програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Відповідне розпорядження, розроблене Мінекономрозвитку, прийнято на засіданні Уряду 21 листопада 2012 року.

Основною метою документа є створення правових підстав для надання Україні допомоги з метою реалізації заходів, передбачених у рамках Угоди. Впровадження Угоди передбачено за двома компонентами: «Інституційна підтримка» та «Розбудова потенціалу». Реалізація програми сприятиме розробці сучасної Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року разом з Планом дій щодо її виконання, а також впровадженню пілотних проектів, відібраних на конкурсній основі згідно з визначеними критеріями, спрямованих на виконання програм регіонального і місцевого розвитку в регіонах.

Програма дозволить  удосконалити систему розбудови інституційного потенціалу, створити та забезпечити функціонування мережі фахівців-практиків з питань регіонального розвитку; створити дорадчо-консультативний орган, який здійснюватиме координацію системи управління регіонального розвитку, а також сприятиме підтримці впровадження політики регіонального розвитку, правових і адміністративних інструментів, необхідних для її реалізації та фінансування. 

За інформацією

Урядового порталу

 

Всі новини