30.06.2016
Уряд схвалив проект Основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік
Версія для друкуВерсія для друку

раніше Національний конгрес місцевого самоврядування звертався до Прем'єр-міністра україни щодо врахування інтересів місцевого самоврядування при формуванні бюджетної політики на 2017 рік

24 червня Кабінет Міністрів схвалив проект Основних напрямків бюджетної політики на 2017 рік (так звана Бюджетна резолюція).

Проект Основних напрямків бюджетної політики на 2017 рік був розроблений Міністерством фінансів відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Коаліційної угоди, завдань Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік і Стратегії сталого розвитку "Україна-2020" та ґрунтується на положеннях програм співпраці з МВФ та іншими міжнародними організаціями. Разом з тим, під час доопрацювання проекту було враховано усі пропозиції Адміністрації Президента України, міністерств, спільних представницьких органів сторони роботодавців та репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні.

Бюджетна резолюція на 2017 рік містить орієнтовні основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2018 та 2019 роки, що дозволять забезпечити збалансованість та стійкість бюджетної системи у середньостроковій перспективі.

Індикативні прогнозні показники на 2017-2019 роки:

http://www.minfin.gov.ua/uploads/redactor/1111.bmpЗа інформацією Урядового порталу

У лютому 2016 року до Прем'єр-міністра Ураїни А.Яценюка з пропозиціями до формування бюджетної політики на 2017 рік звертався Національний конгрес місцевого самоврядування України, до складу якого входять три всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування. Деякі з положень звернення були враховані при доопрацюванні документу.

На засідання Уряду (8 червня 2016 року) експерти Асоціації міст України підготували Аналітичну довідку до проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік, де викладені зауваження АМУ, пропозиції Національного конгресу місцевого самоврядування, що були враховані, не враховані та враховані частково.

Читати:

Всі новини