08.06.2016
Уряд вирішив проблему з видачою довідок про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи
Версія для друкуВерсія для друку

з квітня цього року повноваження реєстрації місця проживання передано органам місцевого самоврядування

8 червня 2016 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509». Було змінено Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Зміни не передбачають обов’язку проставлення на такій довідці штампу Державної міграційної служби про реєстрацію місця проживання.

Внесеними змінами вирішено проблеми з видачою таких довідок, яка виникла з квітня цього року після передачі органам місцевого самоврядування від Державної міграційної служби повноважень з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

До АМУ зверталися органи місцевого самоврядування щодо виникнення проблем з видачею довідок внутрішньо переміщеним особам і експерти Асоціації зверталися з відповідними пропозиціями до Уряду.

Уряд також схвалив постанову  «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою затверджено порядки призначення (поновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Всі новини