12.08.2015
Уряд затвердив Перспективні плани формування територій громад Житомирської і Чернігівської областей
Версія для друкуВерсія для друку

загалом п’ять областей вже мають затверджені Перспективні плани

Проекти Перспективних планів формування територій громад Житомирської і Чернігівської областей схвалені сьогодні на засіданні Уряду.

Перспективний план формування територій громад Житомирської області передбачає створення 37 об’єднаних територіальних громад. У Чернігівській  області запропоновано створити 45 спроможних громад.

До Перспективного плану формування територій громад цих областей не були включені ті територіальні громади, створення яких не відповідає Методиці формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою КМУ від 08.04.2015 № 214.

У зв’язку з цим, Кабінет Міністрів доручив Чернігівській та Житомирській обласним державним адміністраціям завершити роботу щодо підготовки пропозицій про внесення змін до перспективних планів формування територій громад цих областей та внести такі пропозиції в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, минулого тижня Уряд затвердив Перспективні плани формування територій громад Луганської, Херсонської та Дніпропетровської областей.

 

Всі новини