26.10.2011
В Одесі відбулося засідання Секції юристів міських рад АМУ
Версія для друкуВерсія для друку

22 юристи міських рад з 20 міст 10 областей переважно Центру і Півдня України  20-21 жовтня зібралися в Одесі. Вони обговорили розроблені в рамках Проекту ДІАЛОГ законопроекти «Про внесення змін до ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» (про фракції), «Про внесення змін до ЗУ «Про місцеве самоврядування України» (про відповідальність) та проект концепції законопроекту про статус сільських, селищних, міських голів. Ці документи презентував учасникам засідання директор Аналітичного центру АМУ Пархоменко В.Г. Висловлені  практиками важливі зауваження та корективи будуть запропоновані розробникам до врахування.

Учасники засідання, заслухавши доповідачів з міст Кривого Рога та Херсона, обмінялися досвідом застосування у їхніх міських радах прийнятих у 2011 році нових законів «Про доступ до публічної інформації», «Про безоплатну правову допомогу», «Про засади запобігання і протидії корупції». Вони також розглянули правові проблеми, що виникають у сфері проходження служби в органах місцевого самоврядування, висловивши окремі пропозиції до вдосконалення Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Детальну презентацію досвіду юридичного департаменту Одеської міської ради у вирішенні питань правового забезпечення органів місцевого самоврядування міста зробила його керівник Єремеєнко М.О.. Начальник відділу цього департаменту, голова Секції юристів міських рад АМУ Бурдін Д.Р. ознайомив колег з інших міст з нещодавно прийнятим Статутом міста Одеси.

 

Запрошуємо переглянути ВІДЕО з засідання.

 

Всі новини