26.05.2016
В Тернополі обговорили прийняття змін до Конституції в частині децентралізації
Версія для друкуВерсія для друку

відбулося засідання регіональної платформи

26 травня відбулось засідання Тернопільської регіональної платформи з розвитку місцевого самоврядування на тему «Підтримка прийняття змін до Конституції в частині децентралізації». Захід організовано в рамках Проекту ПУЛЬС, який реалізує АМУ за підтримки USAID.

В приміщенні Тернопільського національного економічного університету, за ініціативи Тернопільського Регіонального відділення Асоціації міст України, зібралось керівництво міст, сіл та селищ, об’єднаних громад області, Народні депутати України, громадські активісти та науковці щоб обговорити зміни до Конституції, які варто прийняти для пришвидшення процесів децентралізації.

Розпочав зустріч голова Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України, міський голова м. Тернополя – Сергій Надал. “Такі зустрічі потрібно проводити регулярно, зустрічатись, обговорювати проблеми та спільно шукати шляхи їх вирішення. Важливим є те, щоб законотворці почули голос громад, при прийнятті рішень, оскільки саме місцева влада є найближчою до людей та має більший рівень довіри” – зазначив Тернопільський міський голова.

Читати далі на сайті Тернопільського регіонального відділення АМУ

 

 

Всі новини