06.11.2014
"ВЛАДА ГРОМАДИ". Муніципальна міліція - запорука повернення довіри до правоохоронців, - В.Кравченко
Версія для друкуВерсія для друку

в радіоефір вийшла щоста програма на «Громадському радіо» у рамках проекту ДІАЛОГ 

Асоціація міст України спільно з «Громадським радіо» готує серію радіопрограм під назвою «Влада громади». Програми виходитимуть в ефір у рамках проекту ДІАЛОГ «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні», що реалізується АМУ спільно з USAID.

Програми виходять в ефір щосереди о 22:30 год. на хвилях УР-1 (Першого каналу Національного радіо) до кінця листопада 2014 року. Всі випуски, що вийшли в ефір, доступні в інтернеті на сторінці АМУ, на сайті hromadskeradio.org, в соціальній мережі SoundCloud. Слухачі зможуть поставити свої питання експертам через соціальні мережі та електронною поштою, адже програми анонсуються через соціальні мережі Facebook та Twitter.

Останній шостий радіоефір відбувся 5 листопада.

Тема: створення та діяльність міліції місцевого самоврядування.

Гість студії: заступник Директора Центру професійного розвитку та правової допомоги В.Кравченко.

Слухати радіоефір "Влада громади" з В.Кравченко, 5 листопада 2014 року

Експерт ділиться напрацюваннями АМУ у справі створення правової бази для діяльності муніципальної міліції. До Міністерста регіонального розвитку вже надійшов проект відповідного закону і тепер справа за Міністерством. Муніципальна міліція — це нормальна західна практика і події останнього року показали, що давно вже час її запровадити, - вважає В.Кравченко.

Всі новини