09.11.2012
Забезпечення умов надання освітніх послуг населенню міста
Версія для друкуВерсія для друку

обговорили на фаховій майстерні у Кіровограді

6 листопада в Кіровоградському регіональному відділенні АМУ відбулася фахова майстерня з вивчення стану будівництва, перспектив добудови та реконструкції приміщень шкіл і дошкільних навчальних закладів. Захід відбувся в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування» (ДІАЛОГ), що спільно реалізують USAID та АМУ. Учасниками фахової майстерні були заступники міських голів, начальники управлінь та відділів освіти місцевих рад, директори шкіл та дошкільних навчальних закладів.
Особливу увагу учасників викликала доповідь начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Л.Костенко. Зокрема, вона провела детальний аналіз показників роботи галузі освіти та стану надання освітніх послуг населенню міста Кіровограда, визначила проблемні питання та шляхи їх вирішення на прикладі добудови приміщень окремих шкіл міста та їх реконструкції 
В процесі обговорення питань будівництва, перспективи добудови та реконструкції приміщень шкіл і дошкільних навчальних закладів кожен учасник заходу мав можливість розповісти про свій досвід роботи. Деякі з них поділилися своїми проблемами, інші – позитивним досвідом. Активне обговорення проблем надало можливість кожному побачити свій шлях їх вирішення та застосування у практичній роботі.
 

 

Всі новини