23.11.2012
Загальні збори регіонального відділення АМУ відбулися в Херсоні
Версія для друкуВерсія для друку

22 листопада в Херсоні відбулися Загальні збори Херсонського РВ Асоціації міст України. Перш за все, учасники зборів були поінформовані про підсумки засідання Правління АМУ, що відбулось 7 листопада. Також  на розгляд Зборів були винесенні питання, пов’язані з  підготовкою до  звітно - виборчої Конференції  уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів АМУ та Національного конгресу місцевого самоврядування України.

В ході зборів були прийняті рішення про обрання делегатів на Конференцію,  визначені кандидатури  для обрання делегатами  Національного конгресу, а також  кандидатури до складу Правління  АМУ.

Крім того,  учасники загальних зборів розглянули   основні напрямки роботи на 2013 рік, в яких передбачено проведення виїзних зборів з обміну досвідом роботи  щодо розвитку територіальних громад  міст Цюрупинськ, Генічеськ та селища Нововоронцовка. Окремою темою розглядався стан сплати членських внесків у 2012 році, завдання на 2013 рік та інші організаційні питання.

 

Всі новини