25.05.2016
Законодавчі новації у сфері надання адміністративних послуг та особливості їх застосування
Версія для друкуВерсія для друку

обговорювали в Миргороді під час практикуму у рамках проекту ПУЛЬС

19 травня у Миргороді у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, відбулося засідання практикуму із застосування законодавства. 

Учасники засідання обговорювали повноваження органів місцевого самоврядування у сфері надання адміністративних послуг: законодавчі новації та особливості їх застосування. Практикум проходив під головуванням Миргородського міського голови С.Соломахи.

Про реформування системи адмінпослуг в Україні та впровадження їх у Миргороді розповіла керуюча справами виконавчого комітету А.Нікітченко. 

http://myrgorod.pl.ua/files/images/News/2016/05/12/7/image004.jpg http://myrgorod.pl.ua/files/images/News/2016/05/12/7/image008.jpg

Досвідом роботи  Центру надання адміністративних послуг Миргорода в організації надання нових адміністративних послуг поділилася керівник центру О.Коротіна. Кількість  послуг з початку роботи Центру (2013 рік) збільшилася в рази. Нині мешканці мають змогу отримати  94 види адміністративних послуг (було 50). Новими послугами органів виконавчої влади, які було делеговано в цьому році стали: реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, реєстрація місця проживання громадян.

Учасники відвідали ЦНАП, реєстраційні відділи виконавчого комітету Миргородської міської ради. За словами виконавчого директора Полтавського РВ АМУ Г.Безносик, подібні зустрічі та дискусії дають можливість виокремити коло проблем на місцях та донести їх від імені АМУ до органів центральної влади.

Всі новини