29.11.2012
Законопроект «Про службу в органах місцевого самоврядування»
Версія для друкуВерсія для друку

обговорили на засіданні Регіональної дорадчої ради в Запоріжжі

28 листопада у Запоріжжі відбулося засідання Запорізької Регіональної дорадчої ради в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування» (ДІАЛОГ).

На розгляд дорадчої ради було винесено проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування». Такий проект нині розробляється тематичною підгрупою міжвідомчої робочої групи з питань удосконалення територіальної організації  влади та місцевого самоврядування при Мінрегіоні, за участі представників АМУ. 

Відкрив засідання голова дорадчої ради, голова Запорізької обласної ради П.Матвієнко, який наголосив на необхідності якнайшвидшого прийняття цього правового акту, який дуже важливий для функціонування органів місцевого самоврядування.

Про хід підготовки проекту Закону та позицію Асоціації міст України щодо основних його положень проінформував директор Центру правової допомоги АМУ В.Кравченко.

Члени дорадчої ради в ході обміну думками внесли ряд пропозицій, які направлені на вдосконалення даного законопроекту. Узагальнений документ буде переданий розробникам законопроекту.

Після засідання на прес-конференції голова дорадчої ради та директор Центру правової допомоги відповіли запитання журналістів.

 

Всі новини