04.12.2013
Засідання фінансистів міст України у Житомирі
Версія для друкуВерсія для друку

31 жовтня- 1 листопада

Захід проводиться в рамках проекту USAID "ДІАЛОГ", що реалізується Асоціацією міст України.

У засіданні беруть участь представники місцевих фінансових органів з 12 областей, а також Житомирський міській голова В.Дебой, Олевський міський голова А.Повар та Радомишльський міський голова О.Ткачук, представники Головного управління Державної казначейської служби в Житомирській області, Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень, регіонального відділення  АМУ, проекту ДІАЛОГ.

Відкрив засідання та привітав його учасників міський голова Житомира В.Дебой. У своєму виступі він наголосив на важливості проведення таких заходів і необхідності формування єдиної позиції від міст щодо шляхів зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування та удосконалення механізму бюджетного забезпечення територіальних громад. Також міський голова розповів про програми та проекти, які реалізуються у Житомирі, та співпрацю з міжнародними інституціями (детальніше у презентації).

Експерт Проекту ДІАЛОГ О.Слобожан розповів про стан та перспективи бюджетного забезпечення територіальних громад в 2013-2014 роках. Він зазначив, що згідно даних, отриманих від 134 міст, станом на кінець вересня обсяг незабезпеченості місцевих бюджетів на виконання делегованих державою повноважень складає більше 7,5 млрд. грн. (ознайомитись з аналізом).

Учасники засідання виступили з презентаціями:

Також сформовано пропозиції та зауваження до законопроектів:

  • Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження енергоефективних заходів у бюджетних установах)(№3013); 
  • Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо впровадження енергоефективних заходів у бюджетних установах) (№3014).

Дивитися фотогалерею

 

 

 

 

Всі новини