20.09.2011
Засідання секції АМУ «Соціальний захист»
Версія для друкуВерсія для друку

 відбулося 15-16 вересня у Мелітополі Запорізької області

 

У засіданні взяли участь керівники відділів управлінь праці та соціального захисту населення міських рад з 13 областей України, а саме: Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Київської,  Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької.

З вітальним словом до присутніх звернувся Мелітопольський міський голова С.Вальтер. Він, зокрема,   відзначив важливу роль управлінь праці та соціального захисту у створенні сприятливого іміджу органів місцевого самоврядування,  а також розповів про основні напрями соціальної політики у місті. І.Донець, заступник Мелітопольського міського голови, розповіла учасникам про систему міських установ, організацій, які опікуються соціальним захистом населення.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Мелітопольської міської ради О.Семак презентував колегам з інших міст місцеві програми соціального захисту населення, порядок організації пільгового проїзду громадян; діяльність пунктів прийому громадян в системі «єдиного» вікна.

В ході засідання учасники обговорили позицію Міністерства соціальної політики щодо пропозицій АМУ щодо внесення змін до чинних нормативно-правових актів у сфері соціального захисту. Також дискутувалися пріоритетні напрями розроблення нормативно-правових актів в рамках проекту ДІАЛОГ.

Представник Міністерства соціальної політики України  в.о. заввідділом відділу інтеграції бездомних громадян та інших груп ризику Департаменту соціальних послуг І.Тарасюк доповіла про основні напрями нормотворчої роботи Міністерства у сфері соціальної адаптації бездомних та осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Відбувся конструктивний діалог та  щодо шляхів вирішення основних проблемних питань діяльності центрів обліку бездомних, соціальних готелів, будинків нічного перебування; удосконалення нормативно-правової бази в цій сфері. Начальники управлінь наголосили на необхідності належного фінансування закладів у сфері роботи з бездомними та особами, звільненими з місць позбавлення волі, та звернулись до представника Міністерства з проханням посприяти у виділенні державної цільової субвенції на  утримання цих установ.

Учасники засідання секції відвідали об’єкти соціальної інфраструктури Мелітополя -  територіальний центр адаптації дітей-інвалідів, Управління праці та соціального захисту населення Мелітопольської міської ради та окремі пункти з прийому заяв громадян на отримання допомог. 

 

Стан розгляду Міністерством соціальної політики України пропозицій Асоціації міст України (читати)

 

Переглянути фотогалерею 

 

Всі новини