27.03.2013
Засідання Секції сталого розвитку територіальних громад АМУ
Версія для друкуВерсія для друку

проходить 26-27 березня в Києві

Захід проводиться в рамках проекту "Місцевий економічний розвиток міст України" (МЕРМ).

У засіданні беруть участь заступники міських голів міст-членів АМУ, начальники департаментів, управлінь та відділів міськрад з питань економічного розвитку, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, канадські та українські експерти.

26 березня перед учасниками Секції виступила О.Нижник, директор департаменту регіонального розвитку Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Вона розповіла про співпрацю Міністерства та Асоціації міст України, План заходів щодо реалізації Меморандуму про співробітництво Міністерства та АМУ, а також про нормативно-правові акти, прийняті минулого року, що мають відношення до місцевого економічного розвитку.

З презентацією канадських прикладів міжмуніципальної співпраці виступили Лоран Мужо, виконавчий директор Асоціації муніципалітетів Саскачевана (Канада) та Джеймс Скароу, колишній мер канадського міста Принц Альберт.

Учасникам засідання була презентована Автоматизована система муніципальної статистики  (АСМС). Також вони обговорили розділи проекту паспорту сфери «Місцевий економічний розвиток».

27 березня учасники продовжать роботу над обговоренням проблем місцевого економічного розвитку та шляхів їх вирішення

Всі новини