22.03.2012
Засідання Секції сталого розвитку територіальних громад Асоціації міст України
Версія для друкуВерсія для друку

21-22 березня 2012 року проходить в Луцьку

Засідання Секції сталого розвитку територіальних громад Асоціації міст України в рамках проекту «Місцевий економічний розвиток міст України», який здійснюється за фінансової підтримки уряду Канади, наданої через Канадське агентство з міжнародного розвитку (КАМР) та Федерацію канадських муніципалітетів (ФКМ).

У засіданні беруть участь 30 представників з міст-членів АМУ, які працюють у сфері місцевого економічного розвитку (МЕР).

З вітальним словом виступили: В. Байцим, заступник Луцького міського голови та І.Омельчук, виконавчий директор Волинського регіо

нального відділення Асоціації міст України. 

На засіданні був презентований досвід реалізації моделей МЕР в містах. У доповідях фахівці зупинялися й на законодавчих перешкодах у цій діяльності.

Перед учасниками виступили:

Г.Васильченко, доцент кафедри державного управління ІФНТУНГ, консультант АМУ з МЕР -  «Сучасні світові підходи до МЕР та його розуміння».

О.Макаревич, заступник начальника управління економіки Луганської міської ради - «Індустріальний парк м. Луганська».

Я.Гавадзін, начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради  – «Роль Хриплинської інвестиційно-промислової зони в розвитку міста».

Т.Шуліченко, начальник управління економіки та інвестицій – «Презентація концептуального дизайну земельної ділянки для розміщення індустріального парку».

О.Малащук, начальник відділу економіки Козятинської міської ради – «Реформування системи централізованого теплопостачання в Козятині».

В.Кошевецька, заступник міського голови м. Конотоп – «Успішні практики розвитку м. Конотоп».

Т.Степанюк, начальник відділу економічного аналізу і прогнозу Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради – «Успішна практика моделі МЕР Залучення інвестицій, досягнення та проблеми».

Про існуючі проблем і перешкоди в МЕР та пропозиції до проекту Закону України «Про індустріальні парки» висвітлили у своїх доповідях М.Конончук, доцент кафедри права, Волинський Інститут МАУП ім. В. Липинського,  юрист-експерт Волинського РВ АМУ та Т.Головко, заступник начальника управління, начальник відділу розвитку території управління економічного розвитку Роменської міської ради.

Далі обговорення законодавчих перешкод в МЕР та напрацювання пропозицій проходило в робочих групах. За підсумками визначено першочергові напрями роботи Секції сталого розвитку територіальних громад Асоціації міст України.

Другий день засідання присвячено формулюванню пропозицій Секції щодо потреб та необхідних змін у питаннях МЕР, а також пропозицій до законопроекту «Про індустріальні парки». Також учасники секції ознайомляться з кращими практиками впровадження МЕР у Луцьку.

 

Всі новини