14.11.2012
Зміни до законодавства щодо встановлення тарифів
Версія для друкуВерсія для друку

пропонує зареєстрований в парламенті  законопроект

В парламенті зареєстровано проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення цін (тарифів)"(№ 11410). В пояснювальній записці до законопроекту сказано, що його метою є усунення правової прогалини у регулюванні повноважень органів державної влади в частині встановлення цін і тарифів на електроенергію і природний газ для  населення.
Законопроектом передбачено внесення змін до Законів України «Про електроенергетику», «Про засади функціонування ринку природного газу», «Про ціни і ціноутворення», спрямованих на  визначення органу, який встановлює ціни і тарифи на електроенергію та природний газ для комунально-побутових потреб населення України. 
Як зазначають експерти Аналітичного центру АМУ, законопроектом фактично пропонується узаконити  існуючу ситуацію зі встановленням тарифів. Тобто на рівні закону закріплюються повноваження за Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики встановлювати тарифи:
  • на електроенергію, в тому числі і для населення;
  • на природний газ, в тому числі для населення, для суб'єктів господарювання які виробляють теплову енергію для потреб населення, для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів.
 

 

Всі новини