23.10.2014
ЗВЕРНЕННЯ ДО МІСЬКИХ ГОЛІВ
Версія для друкуВерсія для друку

щодо надання гуманітарної допомоги Алчевську

Увага! Змінився телефон координатора в міській раді

До Асоціації міст України надійшов лист Алчевського міського голови В.І.Косюги щодо критичної ситуації, яка склалася в місті через невиплату пенсій та соціальної допомоги, заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Міська влада намагається вживати заходів для зниження соціальної напруги. Зокрема, завдяки благодійній допомозі організовано безкоштовне харчування для найбільш незахищених городян. Але, власні ресурси міста вже вичерпані, громада знаходиться на межі гуманітарної катастрофи і вкрай потребує допомоги.

Асоціація міст України переконана, що лише спільними зусиллями ми зможемо подолати важкі часи та зберегти єдність нації, а нашу рідну Україну -  єдиною та неподільною! Звертаємося до міських голів з проханням допомогти Алчевську та надати його жителям гуманітарну допомогу.

Станом на сьогодні місту найбільш необхідні: продукти харчування (овочі, рослинна олія, консерви м’ясні та рибні) та ліки (дивитись перелік).

Відповідальна особа в Алчевській міській раді з питань координації доставки гуманітарних вантажів до міста: заступник міського голови Білоцький Микола Олександрович, телефони: 066-590 03 08, 068-778 76 95.   

Всі новини