17.03.2014
ЗВЕРНЕННЯ до сіл, селищ, міст – членів Асоціації міст України
Версія для друкуВерсія для друку

Сьогодні, у важкий для країни час, військово-морські сили України стоять на захисті територіальної цілісності та суверенності нашої держави, дотримуючись вірності Військовій присязі. Серед них судна, названі на честь українських міст.

Міста надають підтримку військово-морським силам України

3 березня міська громада міста Борщів Тернопільської області на чолі з міським головою І.Башняком провела віче та прийняла рішення надати фінансову підтримку екіпажу рятувального катера «Борщів» ВМС України і зібрала кошти у сумі 36 тис. грн.

Закликаємо міста, селища та села підтримати цю ініціативу та надати фінансову і моральну підтримку екіпажам та військовим частинам, де базуються підшефні судна ВМС України.

Пропонуємо містам, селищам та селам, які не мають підшефних кораблів, надати допомогу. 

Увага! Міністерство оборони звертається з проханням перераховувати кошти для допомоги Збройним силам України  на реквізити Міністерства оборони України

Одержувач: Міністерство оборони України;

Код ЄДРПОУ: 00034022;

Банк: Державна казначейська служба України, м.Київ;

Код банку МФО: 820172;

Реєстраційні рахунки:

31254307218611 — матеріально-технічне забезпечення;

31257304218611 — медичне забезпечення.

У разі бажання юридичних і фізичних осіб здійснювати перерахування коштів безпосередньо військовим частинам та установам пропонується звертатися безпосередньо до командирів (начальників) на місцях.

*Повідомлення опубліковано на офіційному сайті Міністерства оборони України

 

Фінансова допомога потрібна українським морякам для закупки продуктів харчування, питної води, предметів першої необхідності тощо.

Виконавча дирекція АМУ переконана, що завдяки допомозі територіальних громад з усіх куточків нашої держави військові моряки відчують дух та підтримку єдиної неподільної України.

 

5 березня 2014 року 
Всі новини