ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ

Версія для друкуВерсія для друку

 

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК 

"Формування спроможний громад"

(видання друге)

Посібник актуалізовано та перевидано Асоціацією міст України у рамках реалізації проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС)Практичний посібник з організації роботи органів місцевого самоврядування об’єднаних громад: 

УВАГА! Щоб отримати електронну версію у форматі Word потрібно надіслати лист-запит в електронній формі на vika@auc.org.ua


Проект Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)", внесений Президентом (№ 2217а).


ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК з питань формування спроможних територіальних громад. Зразки проектів нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування щодо об’єднання громад Увага! щоб файл  у форматі pdf коректно відкрився, збережіть його у своєму комп'ютері.   Файл у форматі Word (завантажити)


Роз'яснення парламентського Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо строків громадського обговорення добровільного об’єднання територіальних громад (3 червня 2015 року)


    

ЗДОБУТКИ РЕФОРМИ МІЖБЮДЖЕТНИХ ВІДНОСИН (Інфографіка Центру аналізу та розробки законодавства АМУ)