Президенти АМУ

Версія для друкуВерсія для друку

Віталій Кличко 

23 січня 2016 року Головою Асоціації міст України обрано Київського міського голову Віталія Кличка

 

 

 

 

 

 

Юрій Вілкул

4 грудня 2012 року Президентом Асоціації міст України обрано Криворізького міського голову Юрія Вілкула

 

 

 

 

 

 

   Іван Куліченко

  2 грудня 2010 року Івана Куліченка  повторно обрано Президентом АМУ.
  8 грудня 2006 року Президентом Асоціації обрано Дніпропетровського міського голову Івана Куліченка.

   З 19 травня 2006 року за рішенням Правління АМУ І.Куліченко виконував обов'язки Президента АМУ.

 

 

   Олександр Омельченко

   З 17 листопада 1999 року до 19 травня 2006 року Асоціацію очолював Київський міський голова Олександр Омельченко.

 

 

 

 

 

 

 

  Олександр Головко

  З червня по листопад 1999 року обов’язки президента АМУ   виконував міський голова  Запоріжжя Олександр Головко

 

 

   

 

   Володимир Олійник

   З 21 квітня 1998 року по 17 листопада 1999 року АМУ
   очолював міський голова Черкас Володимир Олійник.   

 

 

 

 

 

   Володимир Мороз

   27 січня 1997 року на загальних звітно-виборних зборах   президентом Асоціації міст України був обраний Володимир Мороз, міський голова Рівного.
   У 1998-1999 роках - секретар Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при Президентові України

 

 

 

  

  

   Євген Кушнарьов

  З січня 1995 року по січень 1997 року Асоціацію міст України очолював Євген Кушнарьов, голова Харківської міської ради. У 1996-98 роках Євген Кушнарьов обіймав посаду Глави Адміністрації Президента України

 

 

 

   

 

 

Віктор Меркушов

  У 1994 році президентом Асоціації став Віктор Меркушов, голова Дніпропетровської міськради і виконкому.
З 1998 року він - голова Держкомітету з питань енергозбереження   

 

 

 

  Валерій Пустовойтенко

  Першим президентом   Асоціації міст України, обраним у 1992
році на міжрегіональній нараді керівників міських рад, став Валерій Пустовойтенко, який у 1991-1993 роках очолював міськраду та виконком Дніпропетровська.

  З 16 липня 1997р. по 1999р. Валерій Пустовойтенко - Прем'єр-міністр України.