СТАН МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Версія для друкуВерсія для друку

для завантаження  у форматі pdf натисніть на картинку 


У виданні розглядаються хід процесів та результати реформування місцевого самоврядування у 2015 році, перші підсумки бюджетної та податкової реформи, формування спроможних громад та проведення у них перших виборів. Також експерти викладають свій погляд на подальший хід реформ - тенденції та завдання.

 

 

 


Видання відображає основні події, що відбувалися в місцевому самоврядуванні України протягом 2014 року, та їх експертну оцінку. Він адресується самим органам місцевого самоврядування, громадськості, органам державної влади, науковцям, журналістам – взагалі всім, хто цікавиться цими питаннями.

 

 

 

 


Публікація розглядає тенденції державної політики щодо місцевого самоврядування у 2013 році, їх відображення на ресурсній та іншій спроможності місцевих рад, а також на якості та оцінці послуг, що надаються громадянам. Автори аналізують стан та перспективи реалізації неодноразово декларованої реформи місцевого самоврядування.

 

 

 


У виданні відображено основні події, що впливали на стан місцевого самоврядування в Україні протягом 2012 року, оцінка їх впливу та наслідків. Адресується самим органам місцевого самоврядування, громадськості, органам державної влади, науковцям, журналістам - взагалі всім, хто цікавиться цими питаннями.

 

 

 


Протягом 2011 року в Україні відбулися багато нових подій, що впливають на стан місцевого самоврядування. Головним з цих подій, оцінці їхнього впливу та його наслідків присвячено пропонований звіт, адресований самим органам місцевого самоврядування, громадськості, органам державної влади, науковцям, журналістам, а також усім іншим, хто цікавиться цими питаннями.

 

 

 


Протягом 2010 року в Україні відбулося чимало подій, що вплинули і впливають на місцевого самоврядування – обрано нового Президента України, який оголосив програму економічних реформ; повернено Конституцію України в редакції 1996 року; проведено місцеві вибори за новим виборчим законом; прийнято Податковий та новий Бюджетний кодекси… Який вплив кожна з цих подій справила на місцеве самоврядування? Прискорено чи уповільнено його розвиток? Про все це йдеться у пропонованому звіті.