Тендер на забезпечення проведення навчального візиту для представників органів місцевого самоврядування в рамках програми “Маршрути успіхів” до міста Дніпро

Версія для друкуВерсія для друку
Актуально до: 
18.02.2019

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту міжнародної технічної допомоги: «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», фінансованого АМР США,оголошує тендер на забезпечення проведення навчального візиту для представників органів місцевого самоврядування в рамках програми “Маршрути успіхів” до міста Дніпро, 5-6 березня 2019 року

Дата проведення– 5-6 березня 2019 року (ранній заїзд 5 березня, виїзд 6 березня)

Місце проведення-  на базі готелю в м. Дніпро

Кількість учасників– до 30 осіб, поселення - 15 двомісних номерів (з окремими ліжками).

Примітка: учасникам тендеру, які є платниками ПДВ, необхідно обов‘язково підтвердити готовність працювати за процедурою звільнення від ПДВ.  Товари, роботи та послуги, придбані в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги відповідно до вимог чинного законодавства України, звільняються від сплати ПДВ (Податковий Кодекс України, Постанова Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153 із змінами і доповненнями).

Заявка від ФОП або організації, що надає послуги конференц-сервісу, може містити інформацію лише про одне місце проведення (проживання, харчування та конференц сервіс мають бути забезпечені на базі одного готелю). Просимо вказувати повну вартість надання послуг.

Для участі у тендері необхідно заповнити форму (завантажити) та надіслати її до 17.00 18  лютого 2019 року в АМУ на електронну пошту: tender@auc.org.ua(зазначити в темі повідомлення «тендер-готель-Дніпро»).

До форми додаються копії документів:

  • Копія Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • Копія Свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ) або витягу з реєстру платників єдиного податку.

Для інформації: максимально заявка може набрати 500 балів, з яких:

Вартість  200 балів.
Якість номерів 150 балів.
Якість конференц-сервісу 50 балів.
Наближеність до центру міста та зручне транспортне сполучення 50 балів. 
Попередній позитивний досвід співпраці з АМУ 50 балів. 
 
Запитання щодо тендеру просимо направляти на адресу електронної пошти: tender@auc.org.ua.