14.09.2016
Асоціація міст України оголошує конкурс на визначення учасників Школи з проектного менеджменту
Версія для друкуВерсія для друку

для представників міст районного значення та об’єднаних територіальних громад.

Заявки приймаються до 26 вересня 2016 року

17 - 21 жовтня 2016 року у Запоріжжі Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» проводить Школу з проектного менеджменту для представників органів місцевого самоврядування міст районного значення та об’єднаних територіальних громад.

Головна мета заходу – сформувати у представників органів місцевого самоврядування навички підготовки проектних пропозицій, спрямованих на розвиток громади, а також навчити управляти впровадженням проекту.

Тижнева програма Школи передбачає вивчення всього проектного циклу: формулювання проектної ідеї, її втілення в проектній пропозиції, планування бюджету, розгортання, впровадження проекту та звітування за його реалізацію, а також моніторинг результативності виконання. Проведе навчання команда досвідчених тренерів.

Очікується, що в результаті навчання кожен із слухачів підготує концепцію  розвиткового проекту. Тому головним чинником відбору громад-учасників є ідеї проектів, викладені претендентами в заявці на участь.

По завершенню тренінгу учасникам будуть видані сертифікати.

Для участі у конкурсі на визначення учасників Школи необхідно надіслати заповнену заявку (завантажити форму) на електронну адресу praktikum@auc.org.ua. Інформація із заявок відібраних учасників буде передана тренерам для підготовки програми Школи.

Кінцевий термін подання заявок:до 26 вересня 2016 року.

Результати конкурсу буде оголошено після 3 жовтня 2016 року.

АМУ забезпечує проживання та харчування учасників. Проїзд за рахунок відрядження.

Контактна особа в АМУ- координатор заходів Леся Бондаренко,

тел. (044) 486-28-78.

 

Всі новини