15.09.2016
Міжнародний форум зі сталого розвитку бізнесу "GREEN MIND – 2016"
Версія для друкуВерсія для друку

19-20 жовтня 2016 року пройде у ТПП України

Міжнародний форум GREEN MIND в Україні - це проект, створений з метою сприяти сталому розвитку бізнесу в усьому світі. 
Програма форуму щороку передбачає обмін кращим досвідом щодо ділової досконалості, розробок і впровадження систем управління, ресурсоефективність і більш чистих технологій виробництва, поліпшення показників якості та безпеки продукції у всіх галузях економіки.
Цього року у Форумі візьмуть участь 123 експерти: представники бізнесу, урядових організацій, експертних міжнародних та європейських організацій з 27 країн світу. Формат: панельні дискусії, презентації, круглі столи, тренінги.
До участі у заході запрошуються: керівники та менеджери компаній різних галузей економіки, відповідальних за розробку і прийняття управлінських рішень, а також маркетологи, фахівці з реклами і PR.
Формат GREEN MIND створює унікальну платформу для розвитку партнерських відносин серед представників ділових кіл, органів влади, науки і громадськості в їх єдиному прагненні до сталого розвитку.
Участь в заходах форуму - прекрасна можливість ознайомиться з новими тенденціями в сфері розвитку системи технічного регулювання та стандартизації, впровадження прогресивних технологій та інноваційного маркетингу, а також для обміну досвідом, пошуку партнерів, потенційних клієнтів, інвесторів.
ОСНОВНА ТЕМАТИКА:

· Яким повинен бути бізнес сьогодні?

· Як зберегти і збільшити продажі в умовах кризи?

· Як вийти на нові ринки?

· Як залучити вигідні інвестиції?

· Як вплинути на ведення бізнесу реформи національного законодавства?

Більше інформації на сайті: http://www.greenmind.com.ua/

Всі новини