10.10.2012
Законопроект, що пропонує наділити мешканців будинків правом погоджувати встановлення антен та обладнання на будинках
Версія для друкуВерсія для друку

зареєстровано в парламенті

В парламенті зареєстровано законопроект "Про внесення зміни до Закону України "Про телекомунікації" (щодо запровадження права мешканців будинків погоджувати встановлення антен та необхідного обладнання на дахах і технічних приміщеннях)(№11306).

Проектом пропонується встановити, що «Суб'єкти   господарювання,   які   здійснюють  будівництво телекомунікаційних   мереж загального  користування, можуть установлювати  телекомунікаційне  обладнання в  приміщеннях,  що  належать  їм на праві власності чи найму. Використання дахів  будинків  і технічних   приміщень   для   встановлення  антен  та  необхідного обладнання може здійснюватися на підставі договору з власником приміщення та виключно за умови отримання письмових  погоджень від мешканців таких будинків».

Експерти Аналітичного центру АМУ позитивно оцінюють мету законопроекту - забезпечити належний захист прав кожної людини на безпечне для життя і здоров'я довкілля та належні умови проживання, проте зазначають, що прийняття зазначеного законопроекту є малоймовірним.

 

 

 

Всі новини