Настав час для перетворення міст на інноваційні центри економічного розвитку

Версія для друкуВерсія для друку

Відео програми "Реальна економіка" Euronews про мегатренд урбанізації та стратегії розвитку різного типу міст.

350 мільйонів населення ЄС мешкає у містах. 70% усіх європейців живе у містах та містечках із населенням понад 5 тисяч мешканців.

У Європейському Союзі є 23 міста з понад мільйонним населеннням. 345 міст мають населення близько 100 тисяч. І пам‘ятаймо, що лише 7% живуть у мегаполісах із населенням у понад 5 мільйонів мешканців. Додайте всі ці числа, і стане виразно зрозуміло, наскільки важливий план економічного розвитку міст.

Про сталий розвиток розповість Мартін Павелл, ґлобальний голова відділу міського розвитку для електроніки та технологій компанії Siemens. А далі йтиметься про технологічні важелі розвитку міста у Польщі.

Сьогодні міста переживають складне економічне становище. Аби розвиватися, їм треба створювати робочі місця. Вони мають конкурувати з іншими містами, аби привабити відповідні здібності. А для цього потрібні інновації.

Соціальна поляризація, нестатки, безробіття – це ті виклики, що їх ставить процес зростання міст. Можливо, надійшов час перетворення міст на інноваційні центри економічного розвитку?

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

За інформацією сайту:

ua.euronews.com