"Про важливість місцевої демократії"

Версія для друкуВерсія для друку

13 лютого Центр Експертизи з питань реформи місцевого самоврядування Ради Європи презентував анімаційний фільм. 

 ..........Це відео було створено в рамках Програми РЄ "Посилення місцевої демократії та підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні" за фінансування Шведської Агенції міжнародного розвитку (SIDA).

Короткий анімаційний фільм роз'яснює важливість сильного місцевого самоврядування для покращення якості життя на місцевому рівні. Місцева влада є найближчою до громадян, вона найкраще відповідає місцевим потребам. Громадські послуги та врядування має бути пристосовано до місцевих потреб. Фільм призначено для широкої публіки, школярів та студентів. Його метою є роз'яснення необхідності децентралізації та реформи місцевого самоврядування в Україні та інших країнах.

Центр Експертизи з питань реформи місцевого самоврядування є частиною Ради Європи. Центр надає допомогу країнам-членам РЄ у розвитку доброго демократичного місцевого врядування. Він також сприяє розбудові інституційної спроможності місцевих влад Європи та поліпшенню якості громадських послуг та лідерства на місцевому рівні. Центр Експертизи було засновано Варшавським самітом голів держав у травні 2005 року. Таким чином, країни-члени РЄ визнають важливість децентралізації та велику роль, яку відіграють місцеві влади у демократичному розвитку.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО